Rezerwacja – Zakup


Króliczki można rezerwować zaraz po ogłoszeniu oficjalnej informacji . Każdy maluch będzie wydawany między 7 a 9 tygodniem życia. Jednak ostatecznie przesądzi o tym obserwacja hodowlana czy aby na pewno maluch jest już samodzielny.

Zastrzegamy sobie prawo odmowy sprzedaży króliczka danej osobie. Tylko osoby dorosłe mogą dokonać zakupu.

Rezerwacja :

Rezerwacji można dokonać tylko i wyłącznie poprzez facebook’a 

 Ceny są zróżnicowane, na składnik ceny maluszka wchodzi : Barwa u Teddy i Mini Lop oraz u Teddy na wysokość uszka. 

Dlatego proszę o kontakt telefoniczny, aby otrzymać informację w jakiej cenie jest dany króliczek. 

Zapisy
  1. wolny  oznacza że można rezerwować króliczka, liczy się pierwszeństwo rezerwacji.
  2. wstępna rezerwacja dana osoba już podjęła decyzję o zakupie i robi przelew natychmiastowy aby dany króliczek był już rezerwowany tylko dla niej. 
  3. sprzedany króliczek jest już sprzedany.
Każdy maluszek wychodzący z hodowli otrzymuje :
1 – karma z ziołami na tydzień
2 – książeczka zdrowia 
3 – certyfikat
4 – Przy odbiorze osobistym pokazujemy jak podać pierwszą dawkę pasty Fanbendazol, po czym odmierzamy na kolejne 8 dni. Przekazujemy do kontynuacji w domu. (dbamy o nasze słodziaki, przekazujemy Państwu do domu aby nie być gołosłownym, każdy może powiedzieć lub wpisać do książeczki zdrowia maluszek już jest po cyklu 9 dniowym, a tu sami Państwo podają. Czyli pełna gwarancja )W przypadku opłacenia króliczka (zadatek lub cała kwota) i nie odebranie go w terminie, króliczek ponownie jest wystawiony na sprzedaż, a pieniążki przepadają w całości. Tyczy się to również rezygnacji z zakupu.

Odbiór króliczka

Istnieją dwa sposoby

1 – odbiór w hodowli – zalecany 

Proszę Państwa ludzie są różni, każdy ma inne podejście do swojej hodowli. Dla mnie to są moje dzieciaczki którymi opiekuje się od urodzenia do 2 mc życia, proszę mi wybaczyć ale preferuje, wolę odbiór osobisty gdyż  nie zależy mi na szybkiej sprzedaży, zapakowania i wysłania. Dla mnie jest to bolesne i martwię się na kogo trafi w tym bla bla car, a jak będzie to jakiś złodziej? albo wariat młody który słucha głośniej muzyki lub osoba bez serca która wpakuje do bagażnika zwierzaczka, nie nie… proszę mi wybaczyć ale to nie tak ma wyglądać. Te małe istotki są całkowicie bezbronne, dlatego proszę przyjechać do mnie lub nawet wysłać znajomą osobę która jest nam znana której ufamy. Ja będą spokojna, króliczek bezpieczny.

2 – poprzez wysłanie auta do hodowli – bla bla car 

Bla Bla Car, tam ogłaszają się kierowcy którzy zabierają ludzi, ale również zwierzęta. Warunek jest jeden – kierowca musi odebrać maluszka z hodowli. Po opuszczeniu hodowli Państwo monitorują trasę małego. Jeśli Państwo wybiorą taką możliwość to proszę samemu znaleźć odpowiednią osobę i jej zaufać na Państwa życzenie przekaże maluszka obcej osobie. Większość hodowli oferuje bezpieczny transport zaufany itp, a to zawsze jest bla bla car, czyli obcy ludzie którzy jadą akurat w Państwa stronę. Cennik przejazdu zawsze jest wystawiony na bla bla car. 

http://www.blablacar.pl/

Nie wysyłam maluszków w kartonach, nie wysyłam poprzez PKS ani innych kurierów. Tylko auto z celem od hodowli do nabywcy.

Atrakcje i pomysł na wypoczynek a przy okazji odbiór króliczka.

Podróż do Wrocławia może być fantastyczną przygodą, mogą Państwo przeżyć mnóstwo atrakcji oraz zobaczyć bajkowe miejsca : Afrykarium – oceanarium prezentujące ekosystemy wodne (morskie i słodkowodne) oraz lądowe fauny Afryki na terenie Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu. Kompleks otwarto 26 października 2014 roku – jest pierwszym tego typu obiektem w Polsce.

Ogród Japoński, Ogród Botaniczny, Uniwersytet Wrocławski, Hydropolis, Panoramę Racławicką, Rynek Cathedral of St. John the Baptist czy też Multimedialną Fontanne w Pergoli, Kolejkowo – Cudowny Świat w Miniaturze, Skytower – Punkt Widokowy
Wroclaw University Botanical Garden….  🙂 braknie Państwu czasu w 1 dzień aby zwiedzić 2-3 miejsca a warto zobaczyć przynajmniej jedno.
Poniżej pozostawiam linki do licznych miejsc które wartko zobaczyć i odwiedzić a w drodze powrotnej przyjechać do naszej hodowli po swojego maluszka. Udzielamy dużo porad odnośnie żywienia oraz kształtowania nowego członka Państwa rodziny.