Rezerwacja – Zakup


Króliczki można rezerwować zaraz po ogłoszeniu oficjalnej informacji . Każdy maluch będzie wydawany między  7 a 9 tygodniem życia. Jednak ostatecznie przesądzi o tym obserwacja hodowlana czy aby na pewno maluch jest już samodzielny.

Zastrzegamy sobie prawo odmowy sprzedaży króliczka danej osobie. Tylko osoby dorosłe mogą dokonać zakupu.

Rezerwacja :

Cena uzależniona jest od barwy, rysunku oraz budowy.

Zapisy
  1. wolny  oznacza że można rezerwować króliczka, liczy się pierwszeństwo rezerwacji.
  2. wstępna rezerwacja dana osoba już podjęła decyzję o zakupie i robi przelew natychmiastowy 
  3. sprzedany króliczek jest już sprzedany.
Każdy maluszek wychodzący z hodowli otrzymuje w gratisie  :
od daty 01/02/2021 r.
1 – Transporterek na drogę 
2 – karma, zioła, warzywa na dwa tygodnie 
3 – książeczka zdrowia 
4 – certyfikat urodzenia
5 – obrączka na tylnym skoku (nodze ) 
obowiązuje u królików urodzonych od  2021 r. 
UWAGA 📢
Ze względu na dobrostan zwierząt odbiory będą możliwe
1 – w opcji z wizytą u weterynarza tylko w tygodniu godziny do rezerwacji otrzymuje z tygodniowym wyprzedzeniem. (12:00-16:00)
2 – bez wizyty u weterynarza po prostu odbiór maluszka jak to miało miejsce przez ostatnie 9 lat
2.1 – w piątki w godzinach : 14:00 – 18:00
2.2 – w soboty w godzinach : 10:00 – 17:00
oczywiście też z preparatami jak i z mieszanką jedzonka na dwa tygodnie, książeczki zdrowia i wszystko jak u weterynarza.
Godziny z wizytą u weterynarza są tak przypisane ze względu na pracownię lecznicy weterynaryjnej, w takich dniach i w takich godzinach jest dwóch lekarz na zmianie i będą w stanie przyjąć króliczki do przeglądu.
 
Szczepień nie wykonujemy w wieku 6-10 tygodni. Dopiero po 3 mc życia jak i przy masie większej niż 0,5 kg można króliczka szczepić. To są zalecenia lekarzy weterynarii – specjalistów. Koszt szczepionki to tylko 25 zł.
 
Odbiór króliczka
Proszę Państwa ludzie są różni, każdy ma inne podejście do swojej hodowli. Dla mnie to są moje dzieciaczki którymi opiekuje się od urodzenia do 2 mc życia, proszę mi wybaczyć ale preferuje odbiór osobisty gdyż nie zależy mi na szybkiej sprzedaży, zapakowaniu i wysłaniu.
Te małe istotki są całkowicie bezbronne, dlatego proszę przyjechać do mnie lub nawet wysłać znajomą osobę której ufamy.
Ja będę spokojna, króliczek bezpieczny.

Atrakcje i pomysł na wypoczynek a przy okazji odbiór króliczka.

Podróż do Wrocławia może być fantastyczną przygodą, mogą Państwo przeżyć mnóstwo atrakcji oraz zobaczyć bajkowe miejsca : Afrykarium – oceanarium prezentujące ekosystemy wodne (morskie i słodkowodne) oraz lądowe fauny Afryki na terenie Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu. Kompleks otwarto 26 października 2014 roku – jest pierwszym tego typu obiektem w Polsce.

Ogród Japoński, Ogród Botaniczny, Uniwersytet Wrocławski, Hydropolis, Panoramę Racławicką, Rynek Cathedral of St. John the Baptist czy też Multimedialną Fontanne w Pergoli, Kolejkowo – Cudowny Świat w Miniaturze, Skytower – Punkt Widokowy
Wroclaw University Botanical Garden….  🙂 braknie Państwu czasu w 1 dzień aby zwiedzić 2-3 miejsca a warto zobaczyć przynajmniej jedno.
Poniżej pozostawiam linki do licznych miejsc które wartko zobaczyć i odwiedzić a w drodze powrotnej przyjechać do naszej hodowli po swojego maluszka. Udzielamy dużo porad odnośnie żywienia oraz kształtowania nowego członka Państwa rodziny.