Króliczki w nowym domu


Zadomowiły się już małe szkrabki (Teddy i lopcia) w Irlandii 
Dziękuje ślicznie za zdjęcia p. Natalio i pozdrawiamy serdecznie z  Polski

Z nowego domku   od p. Małgosi
Niewyobrażalna więź Antosia i jego króliczka naszego szynszylowego Mini Lopka Tulisia, boże serce pęka  Bardzo dziękuje p. Małgosiu, no aż mi się łezka zakręciła. DZIĘKUJE za zdjęcie 

Podziękowania dla hodowli oraz wpisy nowych właścicieli można zobaczyć na FB  🙂  

Dziękuje

Dziękuje

Wszystko super jestem bardzo zadowolona. Dziękuje pani Sylwio za wszystko, moja niunia jest przepiękna i kochana.

Emili to cudeńko. Pani Sylwia udzieliła cennych rad., była z nami w ciągłym kontakcie aż do dojechania Emili do nowego domu. Bardzo polecam zakup króliczków od Pani Sylwii, ponieważ maluszki są cudowne a Pani Sylwia interesuje się ich losem nie tylko do chwili zakupu. Jak również zorganizowaniem transportu. Wszystko od chwili pierwszego kontaktu z Panią Sylwią do chwili przywiezienia Emili do naszego domu przebiegało bez zarzutów i w bardzo miłym kontakcie. Mam zamiar utrzymywać dalszy kontakt z Panią Sylwią i informować ją o naszej Emili. Gorąco polecam hodowlę.

Pani Sylwio dziękujemy za pomoc w wyborze, możliwość odwiedzin jeszcze przed odbiorem i masę rad które na pewno będą pomocne w oswajaniu Charliego. Na pewno pozostaniemy w kontakcie i będziemy polecać każdemu:)

Pani Sylwio dziękujemy za tak kochaną i prześliczną Coco. Widać że wiele serca Pani wkłada w oswajanie i wychowanie maluchów. Będziemy polecać każdemu pani hodowle.

Duże podziękowania dla pani Sylwii za włożony ogrom pracy i miłości w wychowanie naszego malucha. Przygotowanie aby szczęśliwie do nas dojechał, za wsparcie radą w dalszym jego wychowywaniu niezależnie od pory dnia czy nocy. Za zaufanie,życzliwość i ciepło. Polecam z całego serca tą hodowlę . P.S. Moja córeczka zakochana jest w Eldorado

Witam. Elliot przeszedł najśmielsze moje oczekiwania tak kontaktowego i ciekawskiego króliczka nigdy nie spotkałam. Elliot zaskoczony sytuacją był tylko przez jeden dzień teraz uwielbia zwiedzać nowe miejsca, baaaaardzo lubi głaskanie i przytulanie…

Pani Sylwio dziękujemy z całego serca, jest pani wspaniała te wszystkie opinie są w 100 % prawdziwe, my też jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej ślicznotki, czysta zadbana u weterynarza wszyscy zaglądali co my takiego pięknego mamy. Weterynarz sam się zakochał. Dolecieliśmy już do domu. Dziękujemy za pomoc z inspektoratem za chip i za wszystko co pani dla nas zrobiła. Nigdy nie znałam tak oddanej osoby. Widać że te maluchy są dla pani bardzo ważne a relacje z ludźmi są doskonałe. Nasi sąsiedzi są zakochani w mojej króliczce. Gdy przyjedziemy do Polski weźmiemy od pani jeszcze 2 króliczki do Dubaju.

Dayana jest przepiękna i taka kochana. Świetnie sobie radzi z korzystaniem z kuwety. Wniosła do naszego domu jeszcze więcej uśmiechu. Pani Sylwio bardzo dziękuję za wszystkie porady i za pomoc w wyborze króliczka. Oby jak najwięcej takich hodowców, mam wrażenie ze wkłada Pani całe serce w to co robi. DZIĘKUJĘ BARDZO !!!

Pani Sylwio Dziękuje za troskliwą opiekę nad króliczkiem za okazane ciepło i zrozumienie…… Za profesjonalizm i życzliwe podejście . Dziękuje za pomoc w wyborze króliczka, Daisy jest kochana i naprawdę dobrze wychowana. Nie możemy się nią nacieszyć a szczególnie moja córeczka Marcelinka. Pozdrawiamy

Chciałem bardzo podziękować p. Sylwii za świetne i fachowe podejście. Pełen profesjonalizm a do tego ogrom wiedzy na temat wychowywania królików. Jestem bardzo zadowolony i zdecydowanie polecam każdemu, kto chce mieć swoją własną pociechę w postaci królika. Serdecznie pozdrawiam!

Dziękuję za tak dobrze wychowanego króliczka, załatwia się w kuwetce i to mnie bardzo cieszy  Po przyjeździe do nowego domku nie było po nim widać stresu, tak jakby był z nami od zawsze.
Już zapoznaje się z moimi trzema świnkami morskimi  Codziennie jest czesany – ma takie milutkie futerko. W sobotę biegał po tapczanie i zapoznawał się z nowym otoczeniem klatki.

Polecam hodowlę Pani Sylwii. Bardzo dobry kontakt z hodowcą. Króliczek – istne Cudo!Na pewno będziemy korzystać z porad. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY : )

Współpraca z P. Sylwia to czysta przyjemność, jest bardzo sympatyczna i ciepła osoba i to jest w 100% przelane na opiekę jaka obdarzyła króliczki, są oswojone, zadbane i widać, że całe serce im oddaje. Dziękujemy bardzo pani Sylwio a tak w nawiasie (piesek jest rewelacyjny)

Daffy jest cudowny !  jak na pierwsze parę godzin w nowym domku . Daffy jest rozbrykany ma apetyt , nawet na 5 minut nie daje o sobie zapomnieć  Oby tak dalej  Dziękuje bardzo !

dziękujemy za wspaniałego króliczka, Maja go uwielbia;-) Pani Sylwio dziękuję za wszystkie rady i stały kontakt, poznać tak wspaniałą osobę kochającą swoją pracę to była przyjemność, dziękujemy

Serdecznie dziękujemy za cudownego króliczka, zaangażowanie, pasje i miłość do swoich podopiecznych. Widać dużo poświęconego czasu i troski, maluszek uwielbia głaskanie i przytulanie

Pani Sylwio jak milutko zobaczyć jest nasze fotki na Pani fb   Nasza Sissi to kochana żywa maskotka   Chcieliśmy Pani podziękować za Pani zaangażowanie i serce jakie Pani wkłada w hodowle króliczków   Sissi to cudowny wymarzony królik   jest zdrowa  nauczona czystości   Jest ufna i chętnie daje się brać na ręce Odważnie kica po mieszkaniu   Takie są króliczki z TEDDY LAND  po prostu piękne  zdrowe i zadbane  Pani Sylwio dziękujemy za naszą Sissi i za stały kontakt i ważne informacje   Pozdrawiamy cieplutko

Nasz kochany króliczek  Złoto to należy się pani Sylwii za tak profesjonalne podejście i miłość do zwierzaków. Gina jest bardzo odważna, jak tylko przechodzi się koło klatki podbiega i chce być głaskana, a po pokoju biega i podskakuje jak pchełka. Chociaż ma dopiero miesiąc korzysta już z kuwety. Takie są króliki z Teddy Land – po prostu piękne, bardzo zadbane, zdrowe. Pani Sylwio dziękujemy za nasze złotko i za super kontakt od samego początku.

Oooo:))) jak miło zobaczyć nasze fotki na Pani profilu :)))) Nasza Fuzzinka nareszcie jest z nami!:) – choć do samego końca była niespodzianka dla moich chłopaków  Żaden prezent ( a jest ich sporo:) ) nie wywołał takiego zachwytu na twarzy moich dzieci a więcej… – nawet łez szczęścia :))))) Takie przeżycia są bezcenne :))) Mała jest narazie bardzo zdystansowana i troszkę strachliwa… ale mamy nadzieję że przekona się do nas i będzie bardziej ufna  podchodzimy do niej spokojnie – przecież mamy czas!!! Jeszcze raz dziękuję za wszystko, za pełne zaangażowanie  życzę Wszystkim żeby każdy, w tym co robi był tak profesjonalny i idealny jak Pani!!!
Pozdrawiam gorąco.

Pani Sylwio bardzo cieszymy się ,że Gismo jest już z nami.Dziewczynki moje zakochane są po uszy w tym maluchu. Dziękujemy za wszystko ,za Pani wielkie serce,zaangażowanie,życzliwość i poświęcony nam czas,za wiele cennych uwag i porad.Pani pełen profesjonalizm jest nie oceniony. Jak królik to tylko Teddy , jak Teddy to tylko z Teddy Land

Dziękujemy za wspaniały kontakt! Dziękuję również za pomoc w zorganizowaniu ” wszystkiego co jest potrzebne Daisy . Widać , że Pani to wszystko robi z wielkim sercem … Jest Pani cudowną kobietą…. Naprawdę takich osób jak Pani jest bardzo mało !!!! Dziękujemy.

Piękności nasze króliczek piękny, zdrowy, żywotny i łakomy
Dziękuje Pani Sylwio za cierpliwość w odpowiadaniu na steki pytań i pozdrawiamy gorąco !!

Dziękujemy za mądrego i zdrowego króliczka. Salima jest pełna energii i miłości. Dużo radości nam daje maleństwo. Podsumowując: Wspaniała współpraca, Pani wiedza i zaangażowanie , a przede wszystkim zadbane i zdrowe zwierzątko.

Ufne i wesołe zwierzątko! Z Teddy Land -ponieważ był pod czułą opieką pani Sylwii a jest to hodowca który utrzymuje stały i cierpliwy wręcz kontakt z nowymi opiekunami króliczków! O każdej porze dnia i nocy. Gorąco polecam!!!

Bardzo dziękujemy, króliczki są kochane, cudowne. Ciesze się ogromnie że trafiliśmy na Pani hodowlę, życzę powodzenia…komunikatywność, wskazówki na 6 z plusem

Prinz to mały towarzysz oaza spokoju  przytulasek lizusek jednym słowem lepiej trafić nie mogliśmy
!!!! Tam gdzie dzieci tam On ! Dziękujemy Pani Sylwio , geny genami ale tu jest sporo pracy włożone w odchowanie maluchów dla nowych rodzin ♡♡♡

Pani Sylwio, z całego serca dziękujemy za Pikę (Picolinę). Dziękujemy za to, że ta mała kruszynka wniosła do naszego domu tyle radości i zabawy. Nie do opisania jest jakie “sztuczki” ta pchełka robi – najfajniejsze jest leżenie na plecach z wyciągniętymi 4 łapkami, masowanko brzusia, i 10 sekund królik śpi. Pani Sylwio, dziękujemy, że na każdym etapie naszej znajomości od samego początku pomaga nam Pani a dzięki Pani poradom wiemy jak mamy rozpieszczać nasz Pikę. To jest nasz czwarty członek rodziny

Witamy, jesteśmy bardzo zadowoleni opłacała się podróż do kraju po maluszka. Widzieliśmy wszystkie króliczki są przepiękne i  przyjazne, każdego wygłaskaliśmy. Higiena zachowana idealnie zwierzęta wyczesane i zadbane. Bardzo polecamy hodowlę właśnie która jest trzymana w warunkach domowy króliczki korzystają pięknie z toalety. Idealne warunki i sterylne wielkie boksy. Jednak zwierzęta trzymane w domu są o wiele czyściejsze niż z króliczarń przydomowych. Widzieliśmy jedną i wyszliśmy zanim ją zobaczyliśmy smród nas odbił a u pani nawet nie wyczuliśmy jednego królika. Jesteśmy pod pełnym wrażeniem. Dziękuje za porady pani wiedza jest ogromna, będziemy stosować się do pani zaleceń żywieniowych. Wszystkie opinie o pani nie są przesadzone podpiszemy się pod każdą. Tyle serca i pracy co pani wkłada w hodowlę jest na miarę tytułu hodowcy z prawdziwego zdarzenia. Pozdrawiamy i dziękujemy za Kiwi jest idealna, malutka i piękna.

Kochany pieszczoch.
Dziękujemy za naszego malucha. Jest Pani cudownym hodowcą, a króliczki od Pani, warte są każdych pieniędzy.

Nasza kochana Perełka. Bardzo dziękujemy za nowego członka rodziny którego wszyscy pokochali

Jest pani wspaniała, po kilku minutach rozmowy można odróżnić człowieka z pasją od handlarza. To jakie piękne wybiegi ma pani dla swoich podopiecznych świadczy ile czasu i pieniędzy włożyła pani w  tą hodowlę. Klatki z firankami, podesty, łóżka coś pięknego króliczki mają u pani jak w  pałacu. Pozdrawiamy i dziękujemy za naszą kruszynkę, Nikosia.

 Bardzo dziękuję za moją Lavi! Warto było czekać wszystkie te dni, by otrzymać króliczka i móc polegać na Pani pomocy, gdy mam jakieś pytania. Poleciłbym każdemu tę hodowlę.

Nasza Pilar w domu nazywana Pusią jest bardzo spokojna i urocza. Uwielbia skakać po pokoju. Podchodzi do ręki,żeby ją pogłaskać i uwielbia dostawać ulubione ziółka na szelest reklamówki reaguje bardzo żywo i lata po klatce nie mogąc się doczekać aż dostanie smakołyk. Bardzo dziękujemy za śliczną ‘pannice;:) Polecamy Panią Sylwię jako hodowcę tych kochanych pupilków.

Nasze kochane maleństwo,gdy tylko wezmę ją na ręce z wdzięczności zaczyna mnie lizać ? po wypuszczeniu z klatki radośnie figluje na dywanie ?biega i podskakuje, bardzo energiczne zwierzątko. Jakie wesołe takie i grzeczne. W nocy cichutko śpi i nikomu nie przeszkadza. Wstaje razem z nami. Nie ma z nią żadnego kłopotu. Dziękuję p. Sylwio

Nasz kochany słodziak, jest prze kochany i uwielbia naszego synka :> dziękujemy za cudownego króliczka, szczerze polecamy króliczki z hodowli Pani Sylwii:>Pozdrawiamy gorąco:>

Pani Sylwio, króliczek z pani hodowli podbił serca wszystkich naszych znajomych a przede wszystkim nasze. Jest kochany i grzeczniutki, widać że włożyła pani całe swoje serce w hodowle. Pani cenne rady i wskazówki będą towarzyszyły naszej Nikolette jeszcze długo .Serdecznie pozdrawiamy ;))

Mój Luigi kochany
Najśliczniejszy i najpiękniejszy maluszek . .Jest nie tylko cudowny ale bardzo mądry i ułożony . Wszystkim polecam takiego króliczka z tej hodowli. Ja jestem zadowolona i to bardzo bardzo

Nasz cudowny kochany bystry mądry Skarb. Kupienie go u Pani Sylwii było znakomitym wyborem bo to hodowca z powołania. We wszystkim pomoże i interesuje się swoimi pociechami nawet gdy już są w nowym domku.

Wszystko super jestem bardzo zadowolona. Dziękuje pani Sylwio za wszystko, moja niunia jest przepiękna i kochana.

Emili to cudeńko. Pani Sylwia udzieliła cennych rad., była z nami w ciągłym kontakcie aż do dojechania Emili do nowego domu. Bardzo polecam zakup króliczków od Pani Sylwii, ponieważ maluszki są cudowne a Pani Sylwia interesuje się ich losem nie tylko do chwili zakupu. Jak również zorganizowaniem transportu. Wszystko od chwili pierwszego kontaktu z Panią Sylwią do chwili przywiezienia Emili do naszego domu przebiegało bez zarzutów i w bardzo miłym kontakcie. Mam zamiar utrzymywać dalszy kontakt z Panią Sylwią i informować ją o naszej Emili. Gorąco polecam hodowlę.

Pani Sylwio dziękujemy za pomoc w wyborze, możliwość odwiedzin jeszcze przed odbiorem i masę rad które na pewno będą pomocne w oswajaniu Charliego. Na pewno pozostaniemy w kontakcie i będziemy polecać każdemu:)

Pani Sylwio dziękujemy za tak kochaną i prześliczną Coco. Widać że wiele serca Pani wkłada w oswajanie i wychowanie maluchów. Będziemy polecać każdemu pani hodowle.

Duże podziękowania dla pani Sylwii za włożony ogrom pracy i miłości w wychowanie naszego malucha. Przygotowanie aby szczęśliwie do nas dojechał, za wsparcie radą w dalszym jego wychowywaniu niezależnie od pory dnia czy nocy. Za zaufanie,życzliwość i ciepło. Polecam z całego serca tą hodowlę . P.S. Moja córeczka zakochana jest w Eldorado